انواع سنگ ها

___

چند سنگ رو با هم ببینیم

سنگ مرمریت گلدن بلک زمینه ای مشکی داشته و در سطح آن خطوطی به رنگ سفید و طلایی دیده می شود. معدن استخراج آن هم در شهر های محلات و کاشان قرار دارد. اسلب سنگ مرمریت گلدن بلک درجات و سورت های مختلفی دارد که پارامترهای مختلفی برای مشخص کردن درجه ی کیفی این سنگ وجود دارد. قیمت اسلب صادراتی این سنگ در این مقاله آورده شده است.
از لحاظ ظاهری نیز هر قدر میزان رگه های طلایی این سنگ بیشتر باشد، سنگ باکیفیت تر و قیمت آن نیز بیشتر است. ما در مقاله ی زیر به بررسی مشخصات و لیست قیمت انواع سنگ مرمریت گلدن بلک کاشان می پردازیم.

سنگ گلدن بلک طلایی

سنگ گلدن بلک طلایی سنگی است با زمینه ی مشکی و خطوط طلایی. برخی ویژگی های این سنگ عبارتند از:

ساب پذیری عالی

تراکم بالا

ظاهری منحصر به فرد

مقاومت سایشی عالی و …

 

سنگ اسلب چینی نیریز

سنگ اسلب چینی نیریز از قوی ترین قطب های تولید سنگ چینی در کشور می باشد. سنگ چینی نی ریز از لحاظ کیفیت و ظاهر با سنگهای الیگودرز و ازنا نزدیکی زیادی دارد .صنعت سنگ در ایران قابل رقابت با نمونه سنگ های خارجی است و این باور بسیار غلط است که سنگ های خارجی در صنعت سنگ قابل رقابت نیستند . در صنایع سنگ چینی می توان به جرات گفت که سنگ های ایرانی از لحاظ کیفیت و برش بسیار حرفه ای عمل می کند و قایل رقابت با نمونه های خارجی نیز می باشد

سنگ چینی لایبید از نوعی سنگ چینی کریستال به شمار می آید.به دلیل صدایی که هنگام ضربه در اسلب سنگ لایبید تولید می شود به این سنگ های چینی گفته می شود. از مشخصات خوب سنگ لایبید می توان به مقاومت این سنگ در برابر فشار ، ضربه نام برد . به دلیل مقاومت سنگ لایبید در برابر فشار و سابیدگی امکان صیقل دادن این سنگ با ابزار آلات سنگ تراشی و سنگ بری فراهم است. این سنگ بصورت تایل و اسلب و سنگ فرشی بصورت صادراتی با قیمت خرید رقابتی تولید میگردد. 

سنگ لایبید چیست

سنگ لایبید سنگی است در طرح ها و رنگهای متنوع  این سنگ از نوع سنگهای کریستالی است که در معادن قدیمی اصفهان استخراج می گردد. یکی از سنگ های کاربردی که در مکانهای عمومی و مکانهایی که با باران و برف و سرما و گرما در تماس است مورد استفاده قرار می گیرد.به دلیل کارایی بالای این سنگ مقدار بسیار زیادی از معادن استخراج می گردد.

سنگ چینی سایمان  یکی از زیباترین کریستال های ایران است با زمینه‌ی سفید رنگ و خطوطی نامنظم طوسی و مشکی در این رنگ سفید نمایان است. جنس چینی و بلوری این سنگ باعث شده ساب و براقیت بسیارخوبی به خود بگیرد، به طوری که این سنگ انعکاس نور بسیار زیبایی دارد و با وجود آنالیز بسیار ممتاز جز سنگهای کریستال برتر ایران و دنیا محسوب می گردد.
این سنگ به واسطه تراکم رنگهای طوسی و سیاه دسته بندی می گردد. با وجود زمینه روشن و کریستالی شکل، بسیار مناسب محیط های کم نور می باشد. سورت های دیگر سنگ چینی سایمان نیز همان شفافیت و زیبایی را دارد تنها با این تفاوت که رنگ زمینه و طرح آن متفاوت است. ویژگی ظاهری، خواص و مشخصات ساختاری این سنگ باعث گردیده سنگ چینی سایمان در کانون توجه بسیاری از آرشیتکت ها و معماران ساختمان قرار گیرد.

کاربرد سنگ چینی پرشین اسکاتو

دیواره های داخلی ساختمان (نمای داخلی) دکوراتیو سنگفرش واحد های تجاری و اداری سرویس بهداشتی سنگفرش واحدهای مسکونی میز و کانتر آشپزخانه نمای بیرونی ساختمان(نمای اصلی) نمای بیرونی ساختمان(نمای فرعی)

سنگ های مشابه

سنگ چینی ازنا سنگ چینی سفید الیگودرز سنگ چینی نیریز سنگ چینی سایمان سنگ چینی سیرجان سنگ چینی هرات سنگ چینی مارمارا ترکیه سنگ چینی ولوکاس سنگ چینی کارارا سنگ چینی خمین

توضیحات سنگ چینی پرشین اسکاتو

سنگ چینی پرشین اسکاتو دارای زمینه سفید و خطوط طوسی و مشکی است. این سنگ شباهت زیاد به سنگ اربسکاتو ایتالیا دارد و به همین دلیل این سنگ را به این نام مینامند.

مشتری های ما
معمار 49%
سازنده 77%

درباره شرکت

شرکت سنگ اسلب تهران با سابقه 25 ساله در حال ارائه انواع سنگ اسلب با کمترین قیمت در بازار و بالاترین کیفیت جهت بهربرداری بالا در خدمت شما میباشد .

دفتر فروش

ساعت کاری

شنبه تا چهارشنبه___8صبح -16 بعد از ظهر 

 

 

پنجشنبه___8 صبح – 12 ظهر 

 

 

 

جمعه__ارتباط با شماره تماس 

تمامی حقوق سایت برای شرکت اسلب تهران محفوظ میباشد. طراح سایت : 09126445106

قوانین سایت_____حفظ حریم خصوصی